Basketbol ve Kahve tutkunları olarak kendi aramızda paylaştığımız bilgileri buradan bütün Basketbol ve Kahve severlere ulaştırmak ve bizim gibi hisseden dostları bir araya getirmek için MokaPota.com’u kurduk. Gece 02:00 – 05:00 aralığında başlayan NBA maçlarını sonuna kadar seyredebilmenin yolu kahveden geçtiği için Basketbola olan tutkumuz kadar kuvvetli kahveye karşı olan hislerimiz.

Üçüncü Nesil kahveciliğe inanıyor güveniyor ve destekliyoruz. Ancak bu işi fahiş fiyatlara yapanlara karşı hoş görülü olduğumuz pek söylenemez. Herkesin makul fiyatlara nitelikli kahve içebileceğine inanıyor ve bu doğrultuda çalışan bütün dostları destekliyoruz.

NBA çocukluktan beri tutkumuz olsa da Euroleague ve Eurocup’ı da hiç boş geçmiyoruz. MokaPota’da günlük tüketilen değil sürekliliği olan yazılar yayınlamaya gayret ediyoruz.

Antrenman sabahları, blender’dan geçirdiği karışıma, tat versin diye, bir çay kaşığı türk kahvesi karıştıran bir nesilden gelip, yalnız olmadığımızı ve bizi takip eden bir çok dostumuz olduğunu da çok iyi biliyoruz.

Bize desteğinizi lütfen devam ettirin, çünkü daha güzel daha iyi şeyler yapmak için çaba sarf ediyoruz…

İyi ki varsınız!

MokaPota.com
Temmuz 2015